Můj diář 2018. Plánování. | Doller.

16:53:00


Vánoce jsou pryč. A nastal Nový rok. Rok 2018. Všem z nás se začíná psát nová kniha, která má 12 kapitol plných štěstí, zklamání, úspěchů i pádů, chyb a nových věcí. 

Můj diář 2018.
Mnozí z nás si tuto knihu tvoří i fyzicky. Formou diáře. Já k nim také patřím, proto jsem si na rok 2018 poprvé pořídila motivační diář - Doller


Hrozně mě na něm baví to jak se v něm můžete vyblbnout a dát najevo veškerou vaší  kreativitu, přizpůsobit diář tak sobě

Protože je diář o motivaci jak už jsem zmínila, musela jsem si vyplnit i pár předkapitol: Kým jsem za 5 let ? , Roční cíle a Snář. Zároveň se na konci každé kapitoly nachází i Shrnutí měsíce a na úplném konci Shrnutí celého roku

Váše kniha (diář), může začít třeba v březnu, protože kapitoly (měsíce) v ní nejsou nadepsané.Kolik Doller stojí ?

399 Kč s tím, že 1,10 Kč zaplatíte za den.

Je i v jiné barvě ?

Barvy jsou dvě : černá a ( moje ) růžová.
    
Kde ho mohu sehnat ?

Objednává se online, ale můžete si ho nechat za menší příplatek poslat na odběrové místo.
Jak si diář organizuji.

Pro mě je nejdůležitější hlavně mít v diáři vše přehledné. Takže společně s diářem jsem si pořídila i plno fixíkůzvýrazňovačů pastelek. K tomu Vám rozhodně doporučuji navštívit malé zastrčené papírnictví na Ládví. 
V minulosti jsem o něm psala i článek.1) Zvýrazňovače:
Pomáhají mi rozdělit určité kategorie v mém životě ( diáři ) . Používám klasickou barevnou čtveřici, při čemž, každá z nich má svou kategorii : zelený ( práce ) , růžový ( příjemné akcičky, kafíčka, srazíky... ), žlutý ( škola ) a oranžový( blogging). 

2) Fixíky:
Jsou tenké, dlouho vydrží nepropíjí se.  Ideál! Mám jednu černou na nadpisy a potom světle růžovo-tělovou.

Potom ještě mám na zdobení plno lepíků samolepek3) Samolepky:
Velkou část z nich mám z Ebay, ale moje kamarádka je hrozně výtvarně nadaná a k narozeninám mi vyrobila různobarevné samolepky pro označení  vyjímečných událostí ( svátky a narozeniny, prázdniny, doktoři...) . Jsem z nich úplně nadšená a využívám je snad pořád. Zatím jsem s Dollerem naprosto spokojená. 
Umožní mi plánvat, motivovat a kreativně se vyřádit.


 Pokud máte také Doller nebo jakýkoliv jiný diář určitě mi napište jaký a nebo kde si kupujete lepíky   a samolepky vy !A Vám přeji do roku 2018 hlavně hodně zdraví, protože to je to nejdůležitější.

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Myslím, že už jsem to někde viděla, a docela se mi tenhle formát líbí. :)

    Já mám ale tu smůlu, že vždycky k Vánocům dostanu nějaký diář, i když pořád říkám, že žádné nechci. :D A mně je strašně líto vyhazovat nebo nevyužívat diáře a sešity. :)

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka