Má zkušenost s gelovými nehty

20:44:00  Vždycky jsem chtěla mít krásné, dlouhé upravené nehty. Bohužel moje vlastní se mi vždy lámaly a lak nikdy moc dlouho nevydržel. Tak jsem začala uvažovat o gelových.Asi půl roku jsem vyhledávala informace na internetu i po známých. Někdo tvrdil, že je spokojený a někdo, že mu to jeho vlastní nehty úplně zničilo. Pak tu byla ještě jedna otázka. Vietnamci ano nebo ne ? Je to cena x kvalita ? Jenže opět jsem našla oba názory. 

Nakonec jsem se po půl roce rozhodla, že do toho půjdu a nechám si gelové nehty udělat u vietnamců.

1) Tvorba v nehtovém studiu : 

Hned jako první zklamání pro mě byla samotná nehtařka. Byla nepříjemná, neuměla pořádně česky a nekomunikovala s semnou. Jinak samotná práce byla precizní a nehty se mi líbily. Cena byla 420 Kč a odešla jsem spokojená.


2) První týden :

Prvních pár dní mě nehty trochu bolely. Neměla jsem  je nijak extra dlouhé, takže pracovat jsem si s nimi zvykla rychle. 

3) Odrůstání :

Moje nehty nijak rychle nerostou, takže mi vydržely měsíc a pak už byly nepěkné.

4) Sundavání :

Bolest, bolest, bolest... musela jsem použít pilník a teplou vodu. Pilníkem jsem nehet vždy podebrala a pod vodou trhla. Přišlo mi, že si trhám své vlastní...

5) Nehty po sundání gelových :

Byla jsem připravená, že budou zničené. A také byly. Byly jako papír tenké a citlivé. Zůstalo mi na nich ještě trochu lepidla, které mi postupně odrostlo. Opět nezvyk na krátké. 
Fotografii po bohužel nemám.

6) Renegerace :

O zdravých nechtech se dalo mluvit až tak po třech měsících od sundání. A to díky bezbarvému laku, který jsem začala používat měsíc po sundání a promazávání nehtů krémem na ruce 

7) Shrnutí :

Teď už vím, že si je každý měsíc dělat nebudu. Možná výjmečně, když se zase rozhodnu. Což může být za rok, ale také až na mojí svatbě.

Myslím, že jestli vám nehty ublíží nebo ne je na vašem těle. Na každého fungují jinak. Já jsem ráda, že jsem si to zkusila a měsíc jsem měla krásné dlouhé nehty jak jsem si vždy přála. Také jsem, ale ráda, že po nich nemám nehty zničené navždy. 

Pokud i vy máte zkušenost s gelovými či jinými umělými nehty, určitě to napište do komentářů. Stejně tak i dotazy.

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka