Nová tapeta | spolupráce s Pixers.cz - Žijeme pro změnu.

5:00:00


Pixers.cz

Před pár měsíci jsem byla oslovena společností Pixers ke spolupráci. 

Tato firma nabízí na svém e-shopu různé typy nástěnných tapet, nálepek, obrazů a plakátů. Spolupráce měla probíhat tak, že jsem si mohla vybrat jakýkoliv jejich produkt do 3 000 Kč. 

Protože, už delší dobu mám předělaný pokoj a stále se ho snažím ,,vyšperkovat,, ráda jsem na spolupráci přistoupila. Mou stěnu mi sice zdobila má stará tapeta, ale jak sami Pixers uvádí na svém webu : Žijeme pro změnu. Tak jsem jí udělala.

Potom, ale přišla další část rozhodování. Co si vybrat. Pixers toho nabízí vážně plno a tak jsem při prvním pořádném prošmejdění e-shopu zjistila, že mi toho v Oblíbených skončilo asi 20 ...

Pak mě, ale zaujala tapeta, která byla pro mě jako dělaná.

Pivoňky a watercolour umění. Dvě věci, které jsem si v poslední době moc oblíbila. A taková byla ta osudová tapeta, kterou jsem objevila a okamžitě si jí zamilovala. 

Od objednání mi přišla asi do týdne, ale na nalepení čekala měsíce. Což samozřejmě nemohu vytknout Pixers, ale sama sobě. (smích)

Když, bych měla ohodnotit samotné Pixers, musím říct, že je to společnost,  která nabízí velmi kvalitní a široký výběr. Samozřejmě i tady platí kvalita = cena. Takže vám Pixers ráda doporučuji.

Odkaz na mojí tapetu : Klikni 
Pivoňky a watercolour.

         


You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka