Knihomol 018 | Leden Šlehačková oblaka

8:13:00


Jako jedno z mých předsevzetí na rok 2018 je Víc číst

Možná to zní hrozně jednoduše, ale já jsem vážně za rok 2017 moc knih nepřečetla a tak jsem se rozhodla, že minimálně jednu knihu měsíčně přečtu a na blog vám o ní něco napíšu. 

K Vánocům jsem si proto přála jednu z těch knih, která mě zaujala nejen svou krásnou obálkou, ale i obsahem a určitě i autorkou, kterou jsem už trochu znala. 

Byla to kniha Šlehačková oblaka. A právě ona se stala mou ,,lednovou" četbou. 

Autorku Terezu Salte alias Tereza in Oslo jsem poznala na workshopu od blogerek A Cup of Style, kde měla část workshopu právě Terezka také svou přednášku. A protože i ona mě ,,nakopla" k blogování a nesmírně mě nabila energií, tak jsem se po vydání její knihy rozhodla o jejím životě dozvědět a energií se nabít ještě víc. 

A také se tak stalo. 

Šlehačková oblaka jsem začala číst hned po začátku roku 2018 a trávila jsem s nimi každý den cestou do školy a kdykoliv jindy, kdy jsem někam vyrazila autobusem, metrem nebo tramvají a nastala má chvilka na čtení. Za necelých 15 dní jsem jí přečetla (shodou okolností jsem jí začala číst ve čtvrtek a dočetla také ve čtvrtek). 

Určitě vám nechci prozradit co všechno na vás při čtení čeká, ale trochu vám přiblížím o čem kniha je.

Šlehačková oblaka.
 Jsou samozřejmě plná šlehačkových snů, ale i pádů z oblak dolů.


Terezka popisuje všechny své dosavadní nejdůležitější chvíle v jejím životě, které zažívá a chce dosáhnout právě svých snů a přání. Hned ze začátku mě její řádky absolutně pohltily a musím dodat, že když se jedná o opravdový život, který někdo prožil a není to jen vymyšlený svět je to mnohem silnější čtení. Proto jsem se nejen smála, ale také párkrát brečela ať už dojetím a nebo smutkem. 

Knihu doporučuji těm, kteří hledají v životě motivaci, bojí se jít za svým snem a nebo ho teprve hledají. Můžu se přiznat, že já jsem po seznámení s Terezkou na jejím blogu byla jen párkrát, takže kniha určitě není jen pro její čtenáře. Třeba se jimi stanete až knihu dočtete, stejně jako .

Artepp.


You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka