Narozeninové zamyšlení jedné sedmnáctky

5:00:00 19.11.2017 to bylo přesně 17 let co jsem přišla na svět a začala dýchat, koukat, křičet.... prostě žít ! 
 Stal se ten zázrak, který se stane nespočtu lidem každý den, ale každý z těch zázraků je jedinečný a neuvěřitelný. Každý z nás byl jednou tím zázrakem, a každý z nás si to připomíná každý rok, právě ten den, kdy se to stalo a on se poprvé nadechl, poprvé viděl svět a svůj příchod hlasitě oznámil všem přítomným.
 Hlavně své mámě, protože to ona právě dokázala ten zázrak uskutečnit. Je to první člověk s kterým se dítě seznamuje a nachází k němu lásku, která v těchto dvou stvořeních zůstává už po celý život.
 A dalším člověkem, kterého mi ukázali byl on.
První muž, ke kterému už od narození cítíte tu stejnou lásku, který vám dává ty ,,mužské rady" do života a který se za vás klidně i popere. Sice si seznámení s mými rodiči nepamatuji, ale podle jejich vyprávění vím, že to bylo krásné a jelikož to spolu táhneme už 17 let a já k nim stále cítím to co jsem začala cítit, když jsme se poprvé viděli, tak myslím, že jsme rodina jak má být ! A jsem za to ráda.


Děti vs. Dospělí:
V lidském životě trvá dětství 18 let, takže přede mnou je poslední rok, dětství. Nestěžuji si. Možná trošku, ale na druhou stranu jsem vlastně ráda. Člověk asi není nikdy v žádné fázi života ani v žádné situaci spokojený, protože jsou tu ti druzí, kteří se zdají, že jsou na tom lépe. Vzpomeňte si, když jsme byli malý. Holčičky snily po maminčiných vysokých botách na podpadcích a jejích malovátkách... ale to ještě netušily jaká je to bolest, když na podpadcích pobíhá maminka celý den, nebo, když si řasenkou při líčení drkne do oka. Děti prostě touží být velcí a dospělí občas zatouží být zase dětmi.

A na závěr tohoto článku bych vám ráda napsala odpověď na otázku:

Kde se vidíš a kým chceš být za 5 let?
Za 5 let bude rok 2022 a bude mi 22 let. Já budu 2 roky po zvládnuté či nezvládnuté maturitě (to se neodvažuji předpovědět).       Určitě bych byla ráda zaměstnaná v práci, která mě bude bavit a naplňovat. Jestli to bude spojené s fotografií, kterou studuji nevím, ale jak říkám - bude mě bavit a naplňovat.
 Ráda bych byla s někým kdo mě bude milovat a kdo mi bude rozumět - tím je myšlen nějaký ten přítel.(smích) .
 Váhám nad tím, jestli už budu bydlet mimo rodiče...ale asi ještě ne (smích).
 Ale co vím 100% je to, že budu cestovat, ať už jen jednou, určitě chci do svých 22 let navštívit nějaké město v zahraničí.
  To je asi vše co si myslím, že bude.
Je jisté, že vše se nebude shodovat a možná to bude celé jinak, ale já doufám, že budu šťastná a zdravá a stejně na tom bude i má rodina a moji nejbližší.

Tím uzavírám tento článek věnovaný narozeninovým myšlenkám a zamyšlením nad vším co se k tomu váže...

Děkuji za přečtení článku. Určitě se se mnou podělte o něco krásného do komentářů a já se budu těšit u dalšího článku. 

Vaše Artepp .

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka