Týden vs. Víkend

7:00:00

Ahoj. Moji milí.
  Dnes je první sobota, ve školním roce a máme za sebou první týden.
  Já ho měla víceméně většinou o praxích a školy jako takové, jsem si ještě moc ,,neužila". I přes to jsem celkem unavená a obtěžkaná povinnostmi, které se ze začátkem školního roku pojí. Pro vás, to ale znamená jen to, že se budu zase častěji pokoušet ,,unikat" sem na blog všem starostem, povinnostem a stresům obecně. Takže neslibuji, že úplně pravidelně, ale pokusím se každou středu a neděli vydat článek nebo video, takže zlepším pravidelnost a tím snad zvýšíme i sledovanost od vás :)
  A po shrnutí mého školního týdne bych se mohla svěřit i s tím co jsem dělala/zažila o víkendu, který mě doslova zachránil.
  Takže, v sobotu jsem se rozhodla, že po dloouhé době navštívím trh na Náplavce. Slibovala jsem si super atmosféru, pročištění hlavy, plno stánků s bezlepkovými pochoutkami (ze zkušenosti) a hlavním cílem bylo si koupit nějakou krásnou a finančně dostupnou květinu...No, musím říct, že mě to zklamalo. Atmosféra a pročištění bylo asi jediné, které se mi splnilo. Bezlepkové sem neobjevila tentokrát nic, všude byli dobroty, ale lepkové... A květiny byly krásné, ale drahé a ty levnější mě zase nijak nenadchly. Takže jsem odjela nakonec s prázdným košíkem, ale ta atmosféra mi pomohla se odreagovat :) Takže doporučuji klidně jenom jako terapii pro pozitivní myšlenky :)
  A protože víte, že studuji v oboru fotograf, tak je asi jasné, že jsem si tam pár snímků pořídila...  A poslední den v týdnu, tedy neděli, jsem si zpříjemnila koncertem jedné z mých nejoblíbenějších kapel a to Sebastianem.
Sice teď nemůžu skoro mluvit a bolí mě ucho, ale stálo to za to. Bylo to něco co jsem potřebovala a taky si to po tom náročném týdnu zasloužila.

První řada a ty ,,nejlepší'' fotky...

A samozřejmě jsem nemohla odejít bez fotky se samotným Sebastianem a hudebníky.

Na čtenou v neděli,
Vaše Artepp. ♥


You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka