Prázdninová brigáda aneb Velká zkušenost do budoucna

4:00:00


Ahoj. Moji milí.

O prázdninách jsem mimo jiné začala chodit na brigádu. Po dvou měsících hledání, jsem si nakonec našla místo v Jogoterii.
 Je to vlastně o tom, že příjde zákazník, který si sám natočí libovolné množství frozen yogurtu a může si k yogurtu přidat i ovoce, čokoládu a další různé posypy. Já mu to poté zvážím a namarkuji a on mi zaplatí.
  Zní to jako lehká záležitost, že ? Taky jsem si myslela, ale jak se ukázalo tato pozice vyžaduje jak fyzickou tak i psychickou sílu a to jak jsem v průběhu července zjistila já nemám. Máte totiž na starosti : prodej a svěřené peníze, doplňování ovoce a posypů, čištění strojů a úklid pracoviště.
  Myslím, že to místo je super, ale ne pro mě. Proto jsem se v srpu rozhodla práci tam skončit. Přeci to není nic co bych dělat musela a radši si najdu práci, která mě bude vážně bavit a nebude pro mě tak všestranně náročná jako právě Jogoterie.
  Samozřejmě to beru jako velkou zkušenost do budoucna a nemůžu říct, že mi nedala víc než stres a peníze.  Teď už si začínám hledat jinou brigádu.
  Vám bych tím ráda řekla, že pokud si hledáte brigádu, snažte se vzít jen to co vás bude opravdu bavit.

Vaše Artepp.

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka