Karlovy Vary Tour

20:31:00

 Ahoj všichni, miluji cestování a objevování nových míst. Důležité je asi říct, že se jedná o cestování po České republice, je to asi tím, že Českem cestuji spolu s mými rodiči už od malička.
 Takže dnes bych se s vámi ráda podělila o mé prázdninové jednodenní Tour do Karlových Varů spolu s mými dvěma kamarádkami Lucy a Verčou. Holky tímto zdravím!


 Do Varů jsme se vydaly 1.8. 2017, jako dopravu jsme zvolily autobus od Student Agency, který vám asi nemusím nijak představovat. Určitě můžu všem doporučit, je to poměrně cenově dostupná, ale přitom velmi komfortní a příjemná forma dopravy, takže DOPORUČUJI!

 Když jsme dorazily na místo začaly jsme jako správné turistky v infocentru a mě jako správnou paperholičku mě na první pohled okouzlilo obrovské papírnictví Koh-i-Nor, takže jeho návštěvu jsem si nesměla nechat ujít. Sice jsem si nic nekoupila, ale načerpala jsem plno inspirace.

 A poté jsme se konečně vydaly pěší zónou na Masarykově ul. do centra Varů.


  Navštívily jsme Dvořákovy sady a s nimi i Sadovou kolonádu, která se v něm nachází.

 Potom jsme se kolem řeky Teplá vydaly k Mlýnské kolonádě a cestou navštívily i pramen Svoboda, za chvíli jsme došly k samotné Mlýnské kolonádě, kterou můžete znát z filmu Vrchní prchni. Tam proběhlo dlouhé focení stejně tak jako u předešlých míst a vydaly jsme se podívat na Vřídlo, které bohužel momentálně opravují takže jsme ho stejně neviděly a spontánně se rozhodly pro poslední místo, které zde navštívíme a to rozhlednu Dianu z které je krásný výhled na celé město.A tím naše Tour a tím i tento článek končí. Určitě vám návštěvu Varů můžu doporučit.
                                      
               Karlovy Vary mají totiž vážně své kouzlo ! 


 Budu ráda, když fotky z Varů, ale i odjinud podpoříte likem na mém Instagramu: @arteppka

Na mém nově založeném YouTube kanále najdete již dvě videa, budu ráda za odběr, like nebo sdílení

Odkaz na můj chanel: ZDE

 Děkuji, Vaše Arteppka

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Karlovy Vary jsou krásné! :) Je super, že sis s kamarádkami udělala takovýto výlet :)

    Another Dominika

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka