Back to school: Haul školních nezbytností /článek+video/

14:03:00

  Ahoj všichni, za pár dní na všech školách zazvoní zvonek oznamující začátek školního roku 2017/2018 a tak nastal čas kdy na youtube sledujeme Back to School Hauly a nakupujeme vše nové a krásné do školy. Ti co už mě znají určitě vědí jak nákupy věcí do školy miluju, pro všechny ty sešity, penály a pocit nových věcí a nového začátku.
 Back to school Haul jsem vydala i před rokem, ale tentokrát jsem se rozhodla zkombinovat video na Youtube a popis tady na blogu v tomto článku. Odkaz na video je ZDE

1. Batoh:  Primark, cena: 12€
Byl to můj hlavní cíl, který jsem si v Primarku chtěla pořídit. Vyhovuje mi jeho velikost, na venek se jeví jako malý a uvnitř je přitom velmi prostorný.

2. Penál: Primark, cena: 4€
Pusheen cat se mi líbí už dlouho, tak trochu spadá i do mého oblíbeného Kawaii stylu. Penál je dostatečně velký a dokone je v mé aktuálně oblíbené mint barvě.

3. Propisky: Globus, cena: 20 Kč
Když jsem šla do prváku myslela jsem si, že mi vyhovují tlustě píšící propisky, ale teď je opak pravdou, tyto tenké jsou prostě nejlepší.

4. Tenké fixy: výhra od Centropenu
Už dlouho si píšu nadpisy hezké a pomáhá mi k tomu i tato sada tenkých fixek.

5. Highliters: Tesco, před rokem
Tyto zvýrazňovače značky Sharpie jsem pořídila už před rokem a stále píšou.

6. Květinový sešit:
Vůbec nevím jak se ke mě dostal, ale nejspíš darem. Hrozně se mi jeho styl líbí a tento rok chci zkusit kroužkovou vazbu.

7. Čtverečky všude: Tiger, cena: 50 Kč
Tento sešit jsem zvolila na matematiku, myslím, že víc říkat nemusím...

8. Crazy girl: Pepco, cena: 29 Kč
To je tak, když náhodou navštívíte Pepco a odnesete si 100 věcí a s nimi i sešity, tenhle konkrétně je velmi crazy, což se mi líbí a asi to ke mě i patří.

9. New York: Pepco, cena: 6 Kč
Tlustý, levný, pěkný...co dodat.

10. Nejkrásnější mramorový notes: Primark, cena: 3€
K tomuhle sešitu se pojí menší story. Byl poslední v regále a ještě k tomu otevřený a čekal na mě až ho zavřu, zamiluju se a koupím si ho. The end... :)

Tak se na věci nezapomeňte podívat ve videu:

Vaše Arteppka

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ja jeste doplnim svacinovy box ;) sama jsem koupila synovi tento s krteckem https://www.decodoma.cz/Detsky-plastovy-box-Krtecek.html a moc se mu libi

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka