Moje psychologie v kadeřnictví ?!

5:00:00  Přeji krásnou sobotu a také první den prázdnin ! Dnes jak už jste ode mě poslední dobou zvyklý, to bude zase trochu o mých myšlenkách, s kterými se s vámi ráda dělím. Konkrétně mě zaujalo tentokrát to co pro mě vlastně doopravdy znamená kadeřnictví, že to není jen forma zkrášlení, ale je v tom i něco hlubšího.  Rozebereme si to postupně, pro mě jsou takové fáze v kadeřnictví: 

1. Mytí: Chvíle kdy si sednete do křesla a zakloníte se, za moment vám začnou těžknout vlasy pod proudem teplé vody, vy zavřete oči a kadeřnice vám začne ,,masírovat" hlavu. Cítíte jen příjemnou ,,masáž" a vůni šamponu. V této chvíli je super příležitost pro myšlenky a chvilku relaxace.

2. Zrcadlo: Jako druhá fáze je chvíle kdy se posadíte do dalšího křesla před obrovské zrcadlo a začne stříhání, barvení nebo foukání. V této chvíli pro mě nastanou dvě věci. Jako první nevím jestli se usmívat nebo se tvářit neutrálně, aby měla pocit,že jsem spokojená. Druhá věc se skrývá v samotném zrcadle, protože normálně se takhle před zrcadlo nesednete, můžete přemýšlet o svém obličeji, prostě se pozorovat, což je jednou za čas dobré.  

 Takže pro mě je vlastně návštěva kadeřnictví způsob pro relaxaci, přemýšlení a sebeuvědomění, takže taková vlastní psychologie.

 Hrozně mě zajímá, jestli to tak má i někdo z vás, takže nad komentářem jistě neváhejte a pište svoje názory a vaše vlastní psychologie !

Děkuji za přečtení a případně i za komentář, který mě moc potěší a odpověď je samozřejmostí.

Vaše Artepp

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka