3 má oblíbená papírnictví v Praze - 2/3

19:33:00 Ahoj všichni, přiznávám, že jsem hrozně zamilovaná do papírnictví. Ať už se jedná o sešity, propisky, notýsky, lepítka... A protože vím, že takových je nás tu mnohem víc, rozhodla jsem se vás v tomto článku provést mými nejoblíbenějšími papírnictvími v Praze. Protože mám ke každému co říct, napíšu o každém článek zvlášť. Protože je to už nějakou dobu co jsem vydala 1. článek na téma : 3 má oblíbená papírnictví, viz. ZDE
tak je na čase vám představit další, tedy 2. papírnictví. Tak jdeme na to !

 Takže mým druhým oblíbeným papírnictvím v Praze je celkem známé, také má plno poboček (a to nejen v Praze) a jedná se tedy o papírnictví KOH-I-NOOR. 

Adresa papírnictví (které navštěvuji, na webu jich najdete plno) :

PRAHA 1, OD Bílá labuť
Na Poříčí 23
Papírnictví – výtvarné a umělecké potřeby                            
Tel.: +420 739 329 697
Po - Pá: 9.00 – 20.00
So: 9.00 - 18.00, Ne: 10.00 - 18.00


Komu bych papírnictví nejvíc doporučila:
 • Lidem, kteří se zabývají uměním (kresba, malba, tvoření..) : Ať už jste profesionálové či pouhý amatéři, které něco tvořit prostě jen baví. 
 • Školní potřeby: Super místo pro ty z vás, kteří chtějí mít ve škole sešity, tempery,tužky,pastelky...
 • Dárky: Určitě si myslím, že tu najdete i spousta možností pro obdarování ať už někoho s předchozích dvou skupin nebo kohokoliv jiného.  
 • KOH-I-NOOR: Logicky, dá se zde sehnat cokoliv od této firmy. Já osobně si zde kupuji tužky na kreslení, protože je tu nabízejí nejen v balení, ale i jednotlivě. Pro mě to bylo velké plus, když jsem chodila na výtvarku a na přípravu k talentovkám. 

A teď již tradičně přidávám i pár fotek pořízených na prodejně v OC Labuť : 
 Do komentářů mi prosím napište : Zda-li také znáte toto papírnictví ? Nebo mi doporučte jakékoliv po celé České republice. Třeba se tu také někdy objeví. Děkuji za přečtení....

Brzy načtenou,

Vaše Artepp ♥ 
You Might Also Like

2 komentářů

 1. Papírnictví taky miluju! Těch kamenných není nikdy dost. Ráda nakupuju i po internetu. Můžu doporučit www.fleppi.cz a www.planner-addict.cz ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vítej v týmu Paperlovers♥ :D Moc děkuji za typy, myslím, že až mě chytne zase předškolní mánie potřeb do školy, tak toho jistě využiji. Hezké prázdniny a děkuji za komentář,
   Arteppka

   Vymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka