1. ROK BLOGU ♥ + dotazník

3:00:00


Ahojky, dnešní článek věnuji jedné úžasné věci a to našemu výročí ! Ano, je to tak a už tento blog existuje 1 rok. Já považuji za úplně neuvěřitelné jak jsem se s těch začátků propracovala sem. Neříkám, že jsem nějak slavná, ale já měla sen rozject blog a získat čtenáře, což se stalo a je vás už docela dost a celkem se těším na příští a příští roky jak se budete rozrůstat a doufám i zůstávat věrní mému blogu, protože pocit, že Arteppka někoho zajímá a baví je úžasný a motivuje mě to jít dál a dál a hrozně to baví i mě.

Tímto vám tedy hrozně, ale vážně hrozně moc děkuji za to, že mě sledujete a píšete komentáře, které mě vždy vážně moc potěší a posunují dál.

A co bych chtěla uskutečnit nebo zlepšit do dalšího výročí ? Určitě bych ráda zapracovala na designu stránek, logu, zkusila nějaký menší merch, psala víc a víc a kvalitněji, livestreaming a setkání.

Aby jste vyjádřili svůj názor i vy, můžete využít komentáře, napsat mi e-mail a za co budu nejvíc ráda, když vyplníte TENTO krátký dotazník. Děkuji.

V nejbližší době se tedy dozvíte pro co jsem se rozhodla jako poděkování :)

Tak jako vždy brzy načtenou, mohu prozradit, že se blíží jedna série článků, která se vám bude 100% líbit.

Vaše Arteppka 


You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka