MiniFotoVlog: 7. Den dovolené v Orlických horách

3:00:00


  Pátek. Tedy poslední den našeho pobytu. Dnes jsme navštívili opět plno zajímavých míst. Tak jdeme na to. Jako první jsme dnes jeli Častolovického zámku. Je soukromí, což přináší plno zajímavých výhod. Například nám pan průvodce má nabídnout víc informací, které se dozvěděl například právě od majitelky, která mimochodem jednu polovinu zámku používá jako domov. Určitě vám zámek i zahradu doporučuji.

-pod fotografiemi text- Jako další jsme navštívili opět město a tentokrát Letohrad. Doporučuji vám námi navštívené Václavské náměstí na kterém se nachází plno obchůdků a infocentrum města. Poté jsme navštívili přímo v Letohradě Muzeum řemesel (opět soukromé, a opět doporučuji). Bohužel se v něm nesmělo fotografovat.

  Nakonec jsme při cestě do penzionu objevili Kik a Pepco ( mé oblíbené obchody) .
 Večeře dnes byla nic moc, včera jsem si vybrala palačinky, slečna bohužel bezlepkovou směs nesehnala a tak mi je udělala z rýžové mouky a moc mi nechutnaly no ... Naservírované byly ovšem krásně :) Pak jsem do sebe narvala i dezert (čemuž se doteď divím :D ) Dostali jsme Krtkův dort.

-pod fotografiemi text-


Tímto tedy zakončuji MiniFotoVlogy z dovolené v Orlických horách. Doufám, že stejně jak mně výlety se i vám líbili články o nich :D 

Vaše Arteppka

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Moc hezké a povedené komentáře. Za příjemné připomenutí,krásné dovolené děkuje táta ;-)

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka