MiniFotoVlog: 5. Den na dovolené v Orlických horách

3:00:00


 Dnes je středa, tedy náš 5. den na dovolené. Dnes nás snídaně opět příjemně překvapila. A to volskými oky, která tady opravdu umí.
 A co jsme dnes zažili ? No, bylo to trochu zvláštní, protože táta se šel podívat do bunkru Hanička, která se mu mimochodem moc líbila a určitě vám jí doporučuje. 
 Já a mamka jsme se rozhodly si prohlédnout město Rychnov nad Kněžnou, kterému se také říká brána do Orlických hor. Podívaly jsme se zde po obchodech. Mě nejvíce zaujalo papírnictví, jak jinak že ? :D Také jsem neodolala a koupila jsem si zde 2 sešity.


  Poté jsme se chtěly podívat i do muzea hraček, ale když jsme do něj vstoupily tak jsme si to zase rozmysleli :D  Nebudu vám lhát, zapáchalo to tam, bylo to hodně malé a vůbec mě to nelákalo. Na závěr jsme se vydali ke Kauflandu, kde jsme nakoupily a u kterého ještě byly Takko, DM, Deichmann. No a pak už asi víte co následovalo, že ? Ano, jeli jsme už i s tátou zpátky na penzion – kde nás přivítala večeře. Dnes jsme měli Vepřovou panenku s pečeným bramborem a zeleninou. Jako dezert jsme všichni (i bezlepkáři) dostali Tiramisu. Musím se přiznat, že mi moc nechutnalo, tak snad bude zítra něco lepšího. Tak uvidíme co nás všechno zítra čeká …

Vaše Arteppka

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka