MiniFotoVlog: 3. Den dovolené v Orlických horách

3:00:00
  Dnešní den, začal samozřejmě opět snídaní a protože jsme měli víceméně to samé, už jsem vám ji znovu nefotila :) Dnešní den jsme si naplánovali opravdu nabitě. Jako první jsme měli v plánu navštívit Zemskou bránu, a to dlouhou trasou pěšky, nakonec jsme se, ale rozhodli, že dojedeme až k ní. Ale bát se nemusíte o túru jsme nepřišli. Aby jste tomu rozuměli Zemská brána je vlastně most přes řeku Divoká Orlice, který dělí Polsko od ČR, my jsme se tedy vydali na naučnou stezku podél řeky, cestou jsme se zastavili u Pašerácké lávky, bunkru a u Ledříčkovy skály, od ní jsme to vzali nazpátek s tím, že jsme přešli Pašeráckou lávku a vrátili se po druhé straně k Zemské bráně.


- pod fotografiemi text-
 Jako další,výlet jsme podnikli do obce Neratov, kde jsme navštívili krásný kostel, který je zajímavý hlavně svou skleněnou střechu. Kostel se jmenuje Nanebevzetí Panny Marie. V této obci jsme si ve velmi příjemné Kavárně Neratov. Mamka si zde objednala své kafíčko a pro mě měli dokonce bezlepkové dezerty a to : Cuketové brownies a Čokoládové kuličky v kokosu, já jsem si dala to brownies a musím uznat,že jsem si pochutnala.


- pod fotografiemi text-

Další výlet, jsme se rozhodli vzít odpočinkově a tak jsme se vydali k nádrži Pastviny, kde jsme si vypůjčili šlapadlo ( 160 Kč/ 1 hod,).

- pod fotografiemi text-  Po projížďce jsme byli doslova už tak utahaní, že jsme se vypravili už zpátky na penzion, kde na nás čekala sprcha a hlavně opět výborná večeře. Na dnešek jsme si včera mohli vybrat ze tří variant ( všechny bezlepkové). Já si zvolila Kuřecí nudličky s hranolky a sýrovou omáčkou, jako dezert (bezlepkáři) Rybízový sorbet. Musím říct,že jsem si opravdu moc pochutnala :)

- pod fotografiemi text-


Tak zase zítra ... Co nás asi všechno čeká ? To nevím ani já :) Zítra vám o všem zase povyprávím.

 Vaše Arteppka

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka