MiniFotoVlog: 1. Den dovolené v Orlických horách

3:00:00


  Ahojky, dovolte abych vás přivítala u prvního článku z dovolené v Orlických horách 2016. Na dovolené budeme celý týden, a s každého dne bude pro vás článek.

 Dnes je sobota 6.8.2016, což znamená, že já spolu se svými rodiči jsme se ráno vydali na naší letošní dovolenou, tentokrát do Orlických hor, přesněji do bezlepkového penzionu s názvem Podhorní mlýn (odkaz ZDE) .
 Cestou do penzionu jsme se stavili v restauraci na oběd, ale bohužel jsem vám nevyfotila co jsem si objednala.  Malá poznámka pro bezlepkáře : Zeptali jsme se obsluhy, jestli mi mohou něco nabídnout bez mouky a dostala jsem na výběr buďto vepřový steak s bramborem nebo kuřecí, já si objednala kuřecí a vše bylo v pořádku.

  Když jsme dorazili do penzionu, udělal na nás opravdu první dojem na jedničku. Personál nám vše vysvětlil, máme dokonce masáž zdarma pro pár, a další placené wellness služby o, kterých se jistě dozvíte v dalším článku. Penzion má krásné ubytovací prostory a stejně tak i venkovní, k dispozici jsou dvě zahrady, bazén, houpací síť, trampolína... Prostě úžasné :)

Když jsme se zabydleli, hned jsme vyrazili na první výlet :

  Navštívili jsme Muzeum přírodovědy v Doudlebech (což je město poblíž našeho ubytování) ve kterém se mi to moc líbilo, protože nám odkrylo vše co nám matka příroda normálně nenabídne. U muzea je i zámek, který jsme teda nenavštívili, ale pár fotek mám a určitě stojí za návštěvu :)
Poté jsme se jeli podívat i na rozhlednu Vrbice, na které to hodně foukalo, ale rozhled byl krásný.

                                                         - pod fotografiemi najdete další text -

 Po tomto kratším výletu na rozjezd jsme se museli vrátit do penzionu abychom přijeli včas na první večeři. A co jsme měli dobrého ? Kuře s rýží, které nebylo špatné, ale výrok ,,výborné" si schovám na další dny (přece jen tu budeme celý týden. Po večeři nás, ale obsluha překvapila dezertem : Já jakožto bezlepkářka jsem dostala ovoce se šlehačkou a lepkáři medovník. 

 Doufám, že se vám dnešní první den na mé dovolené líbil stejně jako mě a také se těšíte na další :) Tak zase zítra ...

Vaše Arteppka

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Ahojky Arteppko.

    Děkuji za krásný návrat na jednu z nejhezčích dovolených ;-). Už se těším na další dny,,,
    Moc pěkné,děkuji táta ;-)

    OdpovědětVymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka