! Má 2. brigáda !

2:00:00


  Ahojky, tak je to tady ! Mám zařízenou svou již druhou brigádu :) (pokud jste ještě nečetli o té první najdete ji ZDE). Brigáda je konkrétně na toto léto a možná i na některé víkendy od září :) V tomto článku bych vám tedy ráda řekla něco o pohovoru, který jsem musela absolvovat před samotnou brigádou a samozřejmě i o mých úkolech, které mě čekají :)

Takže jako první bych vás ráda obeznámila o tom jak jsem se o samotné brigádě vlastně dozvěděla :

Je to jednoduché prostě jsem HLEDALA a hledala, psala emaily spolu se svým životopisem a jednoho dne mi zrovna paní z Designualu odpověděla, že se u ní v kanceláři mám stavit na pohovor a že se domluvíme co dál :)

Pohovor:

  Přišel den D. Přijela jsem na místo a během chvilky jsem už stála před samotnou budovou kde se měl pohovor uskutečnit. Zazvonila jsem a paní mě pustila a během 2 minut mě přijala :) Samotný pohovor probíhal hrozně pohodově, dalo by se tomu říct takový ženský pokec jestli mi rozumíte :) Paní nebo spíš slečna se mě ptala jaké mám zájmy, abych jí něco o sobě řekla, co si myslím že bude mým úkolem atd. Poté se mi vysvětlila, že budu mít úplnou volnost v plánování služeb, nemusím mít splněný určitý počet služeb za měsíc, jedna směna bude trvat 8 hodin (a kdyby někoho zajímal můj plat tak to bude 80 Kč na hodinu). Když mě bude slečna potřebovat napíše mi SMS a já buď odepíšu ( souhlasím) nebo neodepíšu (nesouhlasím). Slečna byla tak hodná, že mi řekla že kdybych měla zájem není problém abych na brigády chodila i od září třeba jen na nějaké víkendy, což mi přijde fajn :) Také je zajímavé, že mám mý taný pracovní oděv a to : tmavé boty, kalhoty a triko a mám si vzít s sebou i silonky kdyby mi půjčili šaty tak abych měla :) Smlouvu podepíši až na samotné prodejně při mé první službě .

Souhrn co bude mými úkoly: 

 1) Pomoc zákazníkům: Prostě se mě nějaká paní třeba zeptá jestli se její košile hodí k vybrané kabelce a já jí musí poradit.

2) Kabinky: Myslím, že vy co chodíte nakupovat oblečení tak, že znáte ty slečny, které vám dají číslo podle toho kolik máte věcí nebo uklízejí věci co lidé nechají v kabinkách.

3) Sklad: Přijde zboží a já ho musím naramínkovat a ocenit 

4) Skládání a úprava zboží: O to se musím postarat v obchodě aby vypadalo zboží stále pěkně a lákalo zákazníky :)  No a to je asi všechno co by vás mohlo zajímat o samotné brigádě nebo jak to probíhá při pohovoru. Jestli máte ještě nějaký dotaz, který tu nezazněl nebojte se mě zeptat v komentářích nebo mi napsat e-mail či zprávu na FB (kontakty najdete ZDE ). Stejně tak budu ráda, když mi na již uvedené kontakty napíšete co dělám špatně nebo naopak dobře, nějaké typy na články nebo jen vzkaz, protože vy jste to co mě pohání dál ... Tak brzy načtenou... 

Vaše Arteppka


You Might Also Like

2 komentářů

  1. máš nějaké typy kde hledat? prosím, taky hledam brigadu,diky

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, já hledala třeba na stránkách : http://www.nabrigadu.cz/brigady-praha/brigady-od-15-let nebo jsem chodila po obchodech a sháněla emaily abych je mohla zkontaktovat atd... Hlavní zásada je hledat a hledat ! Jinak moc děkuji za komentář Tvá Artepka

      Vymazat

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka