!!! MÁ 1. BRIGÁDA !!!

2:00:00


 Ahojky, dnes je 17.06.2016 takže se vracím domů ze ŠVP, která nevím jaká v tuto chvíli byla :) Doufám, že aspoň trochu se mi tam líbilo :) Dnešní článek bude o mé první brigádě a to 11.06.2016 na Staroměstském náměstí na akci AVON pochod.

   Byla sobota a já jsem byla už měsíc domluvená na brigádě právě v tento den. Musela jsem vstávat v 6:00 abych vše stihla a v 8:00 jsem už stála na místě činu. Snažila jsem se najít nějaký stan s prodejem trik ( což mělo být mým úkolem), potom jsem si ale všimla, že nějaká paní jde právě s toho jednoho prodejního stanu kde se na něco ptala a tak jsem vyrazila za ní. Opravdu mě dovedla do pořadatelského stanu, kde se udělovali úkoly a rozdávali pořadatelská trika. Stoupla jsem si do fronty... Konečně na mě došla řada, posadila jsem se řekla své jméno a paní přede mnou mi podala smlouvu, kterou jsem měla podepsat. Poté jsem obdržela ono zelené pořadatelské triko, které na mě viselo jak pyžamo, ale ok. Asi půl hodiny jsem stála venku s tím, že mou funkcí je, kdyby něco bylo třeba tak tam doběhnu a zařídím to. Potom mě ovšem znovu zavolali do toho pořadatelského stanu a řekli ať jdu vydávat trika do prodejního stanu. když jsem tam přišla udělili mi výdej propisek za 50 Kč a pak přišla moje jakási šéfka s tím, že mi je 15 let a prodávat nesmím a dal mě konečně k výdeji triček.
Co bylo tedy mým úkolem ? Přišel zákazník a řekl: ,,Chci triko dámské S/M." Já musela jít a vzít to triko s určité krabice a podat ho zákazníkovi, ten mi dal peníze a já je dala jedné ze 3 slečen, které měli na starosti peníze a ony mi vrátili. Dále jsem musela také vybalovat na stůl vodu a rozdvat jí komukoliv nebo i ke triku zdarma.
 Musím říct, že nakonec mě brigáda moc bavila a jestli vás to zajímá ( nechlubím se !) vydělala jsem si 400 Kč a to s tím, že jsem tam byla od 9- 13:00 hodin.

 Na závěr bych ráda poděkovala všem organizátorům AVON pochodu a mým spolupracovníkům za příjemné prožití mé PRVNÍ brigády !!! :D

 Doufám, že se vám líbil článek a, že se třeba stejně jako já buďto vydáte nebo také zapojíte do brigády příští ročník :)

Vaše Arteppka

You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka