Workshop ACOS Academy 2016

17:31:00


Dnes bych Vám ráda řekla něco o mé včerejší návštěvě Elit bloggers

Včera tedy 19.03.2016 jsem navštívila Elit bloggers z důvodu účastnit se workshopu: Základy blogování, který pořádaly mé oblíbené blogerky Lucka a Nicole z blogu A Cup of Style

Divím se tomu, že jsem se při cestě na workshop neztratila, ale můj první úkol byl hotový a já už jsem celá nervozní stála před budovou kde sídlí Ellit bloggers a zvonila na jejich zvonek. Po malé chvilce se ozvala Nicole a pustila mě dál. Když jsem vyšla schody do 2. patra přivítaly mě holky už ve dveřích. Posadila jsem se tak abych dobře viděla a slyšela a začala se rozkoukávat a povídat si z ostatními účastníky workshopu. Asi po 10 minutách už jsme natěšení seděli všichni a čekali co se bude dít. Holky pustily svou prezentaci a začaly povídat. 

Nejprve to byla 2 hodinová teoretická část a poté 2 hodinová praktická část kdy jsme si mohli půjčit foťáky Olympus Pen a vyrazit do zákoutí samotného Elit bloggers a pokusit se nafotit nějaké zajímavé fotky. Spolupracovaly  se mnou dvě milé slečny a tak jsme za chvíli byly hotovy. Nafocené fotografie jsme nahráli do svých počítačů a pokusili jsme se napsat svůj 1. článek. Poté nám přišla o blogerství něco říct i blogerka z blogu Tereza in Oslo a byl konec. Mohli jsme ještě zůstat a povídat, ale já jela hned, abych mohla co nejdříve rady z workshopu použít i prakticky. Před odchodem jsme ještě všichni dostali tašky z malými pozornostmi od Olympusu.


 Workshop se mi moc líbil.

 Do komentáře mi můžete napsat jak se Vám dnešní 1. článek líbil a jestli taky znáte holky z A Cup of Style nebo Terku z blogu Tereza in Oslo ? 

http://www.acupofstyle.com/
http://www.terezainoslo.com/


You Might Also Like

0 komentářů

Jste hodní, že jste si udělali čas na okomentování tohoto příspěvku :)
Děkuji Arteppka